Rekonstrukcja i Renowacja

Parkiety

Nasza firma zajmuje się profesjonalną rekonstrukcją, odtworzeniem parkietu zabytkowego jak i renowacją zniszczonych powierzchni parkietu zwykłego (klepkowego). Zachowane fragmenty podłogi oraz archiwalne dokumenty i zdjęcia pozwalają zrekonstruować oryginalne wzory i zastosować właściwe materiały. W przypadku, gdy
w zabytkowym obiekcie nie przetrwały podłogi oraz nie zachowała się dokumentacja pozwalająca odtworzyć pierwowzór, proponujemy Państwu wykonanie nowego projektu podłogi opierającego się na stylu architektonicznym wnętrza.

Okna

Renowacja zniszczonych okien to zwykle opłacalna alternatywa dla ich kosztownej wymiany. Upływ czasu jest bezwzględny dla stolarki drewnianej, niszczy zarówno zewnętrzne piękno drewna, jego wewnętrzną strukturę, jak i znacznie pogarsza właściwości termiczne okien.
Chcesz przywrócić swoim oknom dawną świetność?
Skontaktuj się z nami!
Nasz pracownik oczyści drewno, uzupełni ubytki, odnowi ochronną powłokę lakierniczą, wyreguluje lub naprawi okucia.

Drzwi

Uszkodzenia mechaniczne, czynniki atmosferyczne oraz upływ czasu pozostawiają trwałe ślady na naszych drzwiach i ościeżnicach. Aby przywrócić im dawny blask niezbędna będzie pomoc profesjonalistów. Nasza firma zapewnia kompleksową usługę renowacji zniszczonych drzwi i ościeżnic oraz gwarantuje zastosowanie materiałów najwyższej jakości, a także kompetentną i doświadczoną obsługę.